Міський голова Франківська розповів, чому містяни незадоволені політикою уряду та влади, адже вона мало чим відрізняється від методів Януковича, пишуть Версії.

«Ми засуджуємо торгівлю з окупантами. Ми засуджуємо політику уряду і влади на користь олігархів, коли приватизовуються стратегічні підприємства. Ви бачите, що в місті Франківську йде наступ на локомотивно-ремонтний завод та на ВО «Карпати», – прокоментував Руслан Марцінків.

– Ми відчуваємо, що ця система нічим не краща від того самого Януковича. Тобто, методи нічим не кращі. Типові розмови про боротьбу з корупцією насправді є перерозподілом між олігархами тих чи інших сфер. Сьогодні ми об’єдналися, щоб провести акцію проти тарифів, проти олігархів і проти репресій».

Також мер Франківська обіцяв, що такі акції протесту стануть регулярними і не припиняться до тих пір, поки влада не почує народ.

«Ми вважаємо, що це червона карточка цій владі, яка сьогодні не робить соціально-національну справедливу політику в державі. Томи ми сьогодні зібралися, – відмітив Марцінків. – Це одна з перших акцій, але не остання. Ми тільки розпочинаємо такі акції. І, направду, Івано-Франківськ завжди починав процеси, які супроводжували зміни в нашій країні».

На «Марш проти тарифів, олігархів та репресій» зібралися представник різних політичних сил від «Свободи» і «Батьківщини» до «УКРОПу» та «Національного корпусу». Також можна було побачити прапори «Правого сектору», УНСО, ВГО «Громада і Закон» та ГО «Сокіл».

«Ми демонструємо єдність, адже тут є представники і «Батьківщини», і інших політичних сил, – відмітив Марцінків. – Нам не подобається та політика, яку веде державна влада сьогодні. Особливо це відчувається на рівні місцевого самоврядування».

Міський голова зауважив, що такі акції важливо робити не тільки в Києві, а по всіх майданах країни.

«Ми показуємо суспільству, що таке терпіти не можна. З 1 березня підняли тарифи на електроенергію. З 1 квітня підняли ціну на газ. Підняли ціну на освітлення наших вулиць для місцевого самоврядування. Це не сприяє розвитку міста, тому сьогодні така акція є дуже актуальна», – підсумував очільник Франківська.