Це удар для мене і підрозділу, – Міхалець про усунення патрульного від виконання обов’язків
За його словами, Гончарук є одним із найкращих працівників патрульної поліції, взірцем для роти, інколи виконує обов’язки заступника командира батальйону. Під його керуванням врятували людину від самогубства, що теж вартує уваги, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Його відсторонили – це для мене удар і для підрозділу.  Він не злочинець, не корупціонер. У нього на утриманні двоє дітей. Я надіюсь на апеляцію, що суд прийме об’єктивне рішення.  Леонід чесний, спокійний, врівноважений”, – прокомонтував він.

Щодо самого конфлікту, під час якого Гончарук ніби-то зламав палець порушнику, Міхалець вважає, що у цій справі хочуть приховати правду. Тоді водій Шкоди відмовився від проходження тесту на сп’яніння, суд вже забрав у нього права на рік і оформив штраф за злісну непокору поліції.

“Нічого не заважало водію пройти тест. Подія була напружена, були друзі, родичі, крик, шум, гам. Покази свідків різнились з відео. Це показник того, що у справі хочуть щось приховати”, – додав він.

Міхалець розуміє підозрюваного, адже щодо нього також відкрили справу за перевищення повноважень. Однак його від виконання обов’язків не усунули.

Відомо, Гончаруку загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.