Про це на своїй сторінці повідомив директор «Івано-Франківськавтодору» Андрій Шуневич.

Керівник дорожньої компанії відзначив, що водій таксі травмував працівника «Івано-Франківськавтодору»під час асфальтування кільця на перехресті Вовчинецька-Привокзальна. Бо, начебто, вимагав проїзду, попри знаки про об’їзд та ремонт дороги.

«Таксист виїжджав по Вовчинецькій з-під моста. Йому треба було на Вовчинецьку за кільцем відразу. Так як в цей момент якраз на цьому відрізку біля кільця проводились активні роботи, то стояли знаки, стояла стрілка про об’їзд. Йому треба було по вулиці Купчинського – Тарнавського-Василіянок спокійно об’їхати і потрапити на Вовчинецьку з іншого боку від кільця. Але йому крюк 500 метрів, напевно, дуже важко було об’їхати. Він довше сперечався з нами і пробував пересунути фішки, потім дійшла справа до «матів» і в той момент, коли працівник хотів сфотографувати його номер, він нажав на газ і рванув. Грубо кажучи, працівник просто підстрибнув і через капот перелетів», – розповів у коментарі Версіям Андрій Шуневич.

До правоохоронців постраждалий звертатись не став. Каже, що все відбулось настільки швидко, що не встиг запам’ятати ані марки автомобіля, ані, тим паче, номерних знаків.

«Я не звертався в лікарню, бо маю два синці і все, і почуваю себе нормально. В поліцію теж не звертався, бо не маю інформації про водія ніякої, і наслідків критичних нема. Два синці – це не є великою проблемою. Просто хотілось би, щоб цей водій вибачився за те, що він натворив. Так не робиться. Умисний наїзд на людину – це недобре. Але зараз служба таксі пробує вичислити, поки іншої інформації нема», – повідомив постраждалий комунальник, який побажав не вказувати його імені.

Проте розповів журналістам, що це не перший випадок наїзду нахабних водіїв на працівників комунальної служби.

«Колись на мене був так само такий наїзд. Коли машина намагалась мене спихнути з дороги. Але тоді був п’яний водій, ми тоді його здали в поліцію. Це ще було до Майдану. І через годину цей водій вже їхав по дорозі. Був ще випадок теж на ринку. Тоді на капоті теж водій прокатав іншого працівника метрів 10. Бо йому не давали проїзд, працівнику нічого не залишалось, як заскочити на капот. Теж викликали тоді ще міліцію. Нічим це не завершилось. Закінчилось тим, що нашого працівника звинуватили  тому,  що він сам заскочив на авто. Пробували його звинуватити, що він був у нетверезому стані. Тому ми не стали так реагувати і сподіватись на дії поліції в таких випадках», – додав постраждалий комунальник.

Директор «Івано-Франківськавтодору» Андрій Шуневич також відзначив, що звернувся за роз’ясненнями до служби таксі «Оптимальне».

«Було звернення до служби «Оптимальне». Якщо вони того таксиста знайдуть, то я думаю, що вони зроблять правильні висновки. І ми якось цю ситуацію врегулюємо. Я ще чекаю, можливо, хтось із хлопців після нічної зміни відіспиться і ще щось пригадає. Поки що хлопці працювали всю ніч і зараз відпочивають», – додав очільник «Івано-Франківськавтодору».