news-image: Франківські комунальники безуспішно "воюють" із несанкціонованою рекламою
 Пропозиції вигідних кредитів, роботи чи оренди квартири – майже на кожному стовпі. Так найбільш вразливою від несанкціонованої реклами є центральна частина міста, адже тут проходить найбільше потенційних клієнтів. Тож вулиці С. Стрільців, Дністровська, Галицька, Г. Мазепи, Бельведерська, Незалежності, Тичини, Новгородська, Коновальця, Привокзальна “завдяки” рекламі навдзичайно барвисті. Хоча івано-франківські комунальники намагаються боротись з цим рекламним лихом.http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2868.JPG

 Як розповів у розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо”  в.о. начальника КП “Муніципальна інспекція з благоустрою” Степан Кукула, протягом минулого року було складено 114 адміністративних протоколів та вручено 97 приписів за самовільне розміщення рекламних оголошень на елементах благоустрою.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2800.JPG

Також інспекцією для запобігання розклеювання реклами ще з 2013 року було впроваджено “Автодозвін”. Його робота полягає в тому, що вона періодично додзвонюється до порушника, повідомляючи про вчинення ним адміністративного порушення. Таким чином блокує номер телефону вказаний в оголошенні і воно втрачає актуальність.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2796.JPG

Та Степан Кукула скаржиться, що в більшості випадків розклеювання таких оголошень проводиться  у вечірній час, що унеможливує виявлення порушників і притягнення їх до відповідальності.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2797.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2808.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2817.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2831.JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_2850.JPG