televizory

   З цього приводу державою була створена спеціальна програма для малозабезпечених верств населення з метою отримання приймача цифрового телебачення безкоштовно. Для його отримання необхідно було звернутися до місцевого управління праці та соціального захисту населення з необхідним пакетом документів.

На даний час перехід України на цифрове телевізійне мовлення тимчасово затримується. Однак у багатьох містах та районах, їх жителі вже мають можливість переглядати улюблені канали у цифровому форматі.

Яка ж ситуація на Прикарпатті?

“Наявні передавачі цифрових мультиплексів на території Івано-Франківської області не забезпечують 100% покриття території області сигналом Т2. Так, наприклад, мешканці Верховинського та Косівського районів позбавлені можливості одержувати сигнал з передавачів, розташованих на території Івано-Франківської області (Косівський район частково отримує сигнал з вежі м.Чернівці). У вищевказаних районах знаходяться діючі вежі КРРТ (м.Верховина, г.Пушкар та в с.Річка), які не задіяні у програмі розвитку цифрового ефірного телебачення” – повідомили нас в прес-службі ефірного телебачення і радіомовлення в Україні.

Варто зазначити, що на території області успішно функціонують чотири передавачі цифрового телебачення: Дебеславці (Коломийський район) – середній радіус покриття – 20 км., Мала Тур’я (Долинський район) – в радіусі 30 км., Івано-Франківськ (вул. Чорновола, 19) – 55 км., Микуличин – 20 км.

Отож, наразі, для жителів Верховинщини якісне цифрове телебачення – мрія.