Історію міста цікаво знати всім, адже з любові до рідного краю починається повага до своєї країни та гордість за неї – вважають організатори.

11 серпня 2018 року, об 11:00 год., на території Палацу Потоцьких розпочнеться квест, який поєднає знання та зусилля поколінь. А цікаві завдання і веселі ігри забезпечать дітям та дорослим позитивний настрій і гарні враження, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

„Місто-зірка” – так називається новий інтерактивний туристичний маршрут. Його особливість – в QR-кодах, розміщених на будинках, або біля пам’ятників. Зчитуючи коди за допомогою планшетів або мобільних телефонів з вбудованим сканером, учасники потраплять на інтернет-ресурс з історичною довідкою про об’єкт, цікавими завданнями та шляхом до наступної локації.

В програмі:

  • інтерактивний квест вулицями міста за допомогою QR-кодів;
  • неймовірні враження та яскраві емоції;
  • рухливі ігри на свіжому повітрі;
  • цінні призи для переможців;
  • пікнік та розважальна програма.

До участі запрошуємо сім’ї, осіб від 6 до 60+ років. Максимальна кількість учасників в команді – 6 осіб.

Вимоги:
– у команді має бути 2 дорослих;
– наявність одного мобільного телефонну чи планшету з вбудованим сканером та підключенням
до мережі Інтернет.

Ми підготували різноманітні локації, на яких команди зможуть проявити усі свої вміння, згуртованість та кмітливість. Саме ці умови гарантують справжнє задоволення від спільного відпочинку та відчуття повного сімейного єднання, – обіцяють організатори.

Програма триватиме з 11:00 до 15:00 год.

Організатор: Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.