За цих обставин облдержадміністрація, як наголосив Л. Слободян, має намір діяти за таким планом: забезпечити тепло людям в оселях, у лікарнях, дитсадках і школах, пише Vsemisto-if.info.

Хоча влада міста  в процесі підготовки до зими та вже під час самого опалювального сезону не зможе обмежити споживання блакитного палива на 30 відсотків, то це відчують і мешканці багатоповерхівок з централізованою системою опалення, і хворі, і навіть малюки в дитсадках.

Як підкреслив у виступі начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Юрій Басараб, на крайній випадок фахівці Мінрегіонбуду розробляють нормативно-правовий акт, який зобов’яже теплоенергетиків у цей період на два градуси зменшити температуру: у дитсадках — з 20о до 18о, у квартирах — з 18о до 16о.

А у великих лікарнях можливе й таке, що хворих з кількох корпусів будуть зосереджувати в одному-двох, щоб менше спалювати газу. Також що рішення про початок і закінчення опалювального сезону органи місцевого самоврядування цього разу ухвалюватимуть виключно за погодженням з Мінрегіонбудом та Міненерговугілля.