З 29 серпня 2016 року мешканцям міста Івано-Франківська будуть доступні для замовлення адміністративні послуги в територіальному підрозділі ЦНАП (вул.Гетьмана Мазепи, 185) у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації, оформлення паспорта громадянина України, вклеювання у паспорт громадянина України фото при досягненні віку, земельні питання, архітектурні питання, питання опіки та піклування, видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, питання благоустрою, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, житлові питання, питання ведення підприємницької діяльності (отримання дозволів у сфері торгівлі) та інші питання (всього 112 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг).

“Дуже важливо, що всі послуги будуть зручні для мешканців і можна не йти в центр, а з нинішнього дня можна іти в Центр надання адміністративних послуг і отримати весь спектр тих послуг, які надаються, в тому числі, в центральній частині міста. Не секрет, що досить часто на деякі послуги в центральній частині міста були великі черги. Саме відкриття таких Центрів надання адміністративних послуг по мікрорайонах дозволить уникнути таких черг. Також у цьому центрі є дуже важливий відділ – це відділ субсидій. І тепер мешканцям не порібно буде йти на вул. Воїнів Інтернаціоналістів, де знаходиться центральний офіс надання субсидій, а можна всі ці послуги отримати тут”,  – зауважив мер Івано-Франківська Руслан Марцинків.

“Наші працівники будуть робити все можливе, щоб люди якісно отримували адміністративні та дозвільно-погоджувальні послуги, почували себе комфортно, зручно. Адже незважаючи на те, що центр знаходиться на третьому поверсі, ми на першому поверсі свтановили кнопку виклику адміністратора для людей з обмеженими можливостями. Адміністратор спускатиметься і допомагатиме заповнювати цим людям документи. Також ми подбали і про наших найменших мешканців міста: передбачили куток для дітей, поки батьки займатимуться важливими справами з оформлення документів”, – розповів керівник ЦНАПу Богдан Питель.

Крім того, у ЦНАПі працюватиме система електронна черга та смс-сповіщення. Адміністратори мають право також накладати штрафи за адміністративні правопорушення.

У подальшому планувався відкриття Цнапу на Каскаді, пишуть Версії.