zhaloba_desant

Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики з самопроголошеної «Луганської народної республіки». Прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом тероризму, президент Порошенко обіцяє «адекватну відповідь». На час розслідування трагедії від виконання відсторонили низку військовослужбовців – один з них начальник головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, генерал-майор Олександр Шутов. Версії блукають різні – говорять навіть про зраду диспетчерів. А прості люди, як відповідь на трагедію, у суботу мало не рознесли посольство Росії у Києві. Його закидали зеленкою і яйцями, побили вікна, поперевертали машини дипломатів.

Зараз військові працюють над тим, аби привезти загиблих додому. Проблема у тому, що збитий літак знаходиться на території, яку контролюють терористи. Тож з ними доводиться домовлятися про передачу тіл.

А в суботу зранку у Маріуполі терористи обстріляли автомобільну колону прикордонників – 5 загинуло, 7 поранено. За офіційною статистикою за час АТО ми втратили уже 125 бійців. Ми всі знаємо, що ці хлопці герої, і що герої не вмирають. Але найбільше бажання на сьогодні – щоб лави небесного війська більше не поповнювалися.