На закритті заходу ректор університету Ігор Цепенда вручив учасникам семінар-тренінгу сертифікати та висловив сподівання на подальшу співпрацю між Прикарпатським національним університетом та українською громадою міста Анкара. Також ректор передав керівниці української суботньої школи в місті Анкара Мар’яні Табак книги для бібліотеки школи, пишуть Версії.

“Програма, за якою ми навчалися, була дуже цікавою, різноманітною і надзвичайно пізнавальною. Ми старалися і багато чому навчилися. Тепер зможемо використати досвід викладачів Прикарпатського університету в своїй українській школі в Анкарі. Це наш перший проект, і я сподіваюся, що наша співпраця буде розвиватися”, – зазначила Мар’яна Табак.

Нагадаємо, за ініціативи Надзвичайного та Повноважного Посла України в Туреччині Андрія Сибіги та сприяння ректора університету Ігоря Цепенди на базі Прикарпатського національного університету впродовж 1-8 серпня проходив літній освітній семінар-тренінг для вчителів та учнів української суботньої школи міста Анкара (Турецька Республіка), мета якого сприяння розвитку українського шкільництва в Туреччині та навчання дітей української громади мові, традиціям та культурі України.

У рамках програми навчання викладачі університету провели для представників української суботньої школи різні майстер-класи з виготовлення українських оберегів, витинанок, приготування українських національних страв, практичні інтерактивні заняття, творчі завдання з української мови та літератури, заняття з літературного краєзнавства, свято української пісні, екскурсії тощо.