Український народ відчуває, що в державі наразі немає політичної сили, яка здатна щось змінити. Про це заявив позафракційний народний депутат В’ячеслав Кутовий у ефірі “Ера-FM”, інформує newsru.

“Ці вибори показали, що люди вже не ті, які були раніше. Вони вже відчувають, що треба йти за тією силою, яка дійсно зможе щось змінити в цій країні. Вони відчувають, що на сьогоднішній день такої сили немає”, – сказав Кутовий.

Коментуючи свій вихід з фракції “Батьківщина”, політик заявив, що готовий здати мандат. “Стосовно мандата. Я ніколи за нього не тримався і не тримаюсь. Я вам чесно кажу: скласти мандат я можу завтра, а може й сьогодні”, – наголосив Кутовий.

“Ніколи, якщо би я пішов самовисуванцем, за мене люди не віддали би голос”, – водночас визнав політик.

Кутовий сказав, що вийшов з фракції “Батьківщина” не через те, що йому пропонували гроші. “Так, мені гроші пропонували. Але це було ще як тільки закінчився з’їзд. Від Партії регіонів пропонували, щоб я не боровся за мандат. Все починалося від 200 тисяч, а за два тижні до 28 жовтня сума доходила до 1 мільйона. Люди так боролися за цей мандат. Чому я зараз маю реагувати на якісь гроші, якщо я не взяв ті гроші? Щоб взяти гроші і бути рабом – я цього ніколи не буду робити. Я сам себе створив, я сам побудував своє підприємство”