Результат пошуку зображень за запитом "руслан марцінків"

На оперативній нараді Руслан Марцінків розповів, що до нього на прийом приходили працівники спиртзаводу. Люди підозрюють, що на підприємство чекає рейдерське захоплення, пишуть Версії.

«Мене турбує спиртзавод. До мене на зустріч на Набережній прийшли працівники спиртзаводу. Люди сьогодні здивовані, що в нас зараз така «скрута». Арматурний завод продали олігархам за 20 мільйонів гривень. Зараз спиртзавод. Вони навіть не продають, а ліквідовують», – обурився мер.

Очільника міста підтримали і його заступники.

«Там 62 мільйони боргу», – відмітив Богдан Білик.

«Штучно доводять до банкрутства», – зауважив Олексій Кайда.

В мерії певні, що ситуація з банкрутством – це крок до рейдерського захоплення.

«Скажіть будь ласка, хто повірить, що спиртогорілчане підприємство сьогодні є збитковим? Тут розказують якісь байки, а крадуть мільярдами. Спиртзавод, локомотиворемонтний завод… Ми просто повернулися в 90-ті, де рейдерським шляхом захоплюються підприємства. Я не знаю жодного підприємства, яке було приватизоване таким шляхом, і зараз воно активно працює», – зазначив Руслан Марцінків.

Мер Франківська запевнив, що місцева влада боротиметься за збереження підприємства.

«Ми повинні захищати громаду, захищати людей. Ми повинні піднімати ці питання. І також за локомотиворемонтний завод ми будемо боротись до кінця», – відмітив міський голова.