Виявляти факти порушення законодавства довго не прийшлося. Зухвалим випадком продажу алкоголю відзначився супермаркет “Колібрас” (ТЦ “Кошик”) за адресою: вул. Г. Хоткевича, 63а, де було затримано неповнолітню особу. Про це пишуть Версії з посиланням на Тверезий Франківськ.

В ході затримання вилучено чек із зазначенням товару та сам алкоголь. Після приїзду патрульної поліції, муніципальної варти та представників відділу ювенальної превенції робоча група звернулася до адміністрації закладу за фактом правопорушення.

Неповнолітній вказав на особу касира, який справді підтвердив, що дана особа придбала алкоголь, але був переконаний що покупець повнолітній. Під час процедури складання адміністративного протоколу адміністратор буквально “вирвав касира із рук поліції” і приховав в приміщенні персоналу, після чого він безслідно зник.

До слова, даний випадок трапляється уже не вперше в мережі супермаркетів “Колібріс”, де систематично здійснюється продаж алкоголю дітям і систематично безсоромним шляхом приховують касира. 

Представники правоохоронних органів тримають це питання на контролі, ведеться перевірка”, –пише на сторінці “Тверезий Франківськ”.

Тверезий Франківськ” наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.