В Ice House 4-14 серпня відбувається виставка українських митців Прикарпаття: заслуженого художника України Василя Красьохи, Анатолія Мельника, Григорія Поліщука і Галини Петрової, пише для  Галина Лавринович з Лондона. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Показ художніх робіт прикарпатських митців успішно відбувається вже другий рік поспіль.

“Harmony of vision in colours” – під такою назвою об’єднались карпатські пейзажі, квіти Ботанічного саду у Києві, а також морські види і пейзажі Англії.

Василь Красьоха малює квіти великими мазками, подекуди мастихіном, імпресійно, що надає їм живості і свіжості. Олійні пейзажі Анатолія Мельника випромінюють тепло і затишок карпатського краю. Молодий художник Григорій Поліщук настільки виписує каміння і гірські потоки, що складається враження присутності в тому чи іншому місці, бажання доторкнутися води, сонячне світло пейзажів запрошує зануритися вглиб картини.

Малюючи олією чи акрилом, використовуючи мастихін, Галина Петрова показує місця своїх подорожей: красу крейдяних кліфів, бірюзово-смарагдову свіжість моря північного Девона, цвітіння англійських парків і садів, вулиці Слоун Сквер. Слід відзначити морські види Галини, виконані декількома техніками (mix media), проте в загальному заспокійливі.

Виставку відвідують люди різних національностей, але в усіх одинакове враження від картин українських митців: все дуже кольорове, енергійне, настроєве, позитивне, неймовірне красиве.

Як і на першій виставці, тут також збирають кошти онкохворим діткам в Україні, пропонуючи книги українських авторів і вироби ручної роботи, які залюбки купляють англійці.

Організатори проекту – Galaart gallery.