news-image: У Франківську лідер ВО "Свобода" Тягнибок зустрівся з студентами ПНУ
 У ході бесіди політик розповів молоді про здобутки ВО «Свобода». Тягнибок зазначив, що за два роки діяльності у Верховній Раді партія виконала всі свої зобов’язання перед виборцями і її представники гідно виконували свій обов’язок на всіх сесіях парламенту.

«У нас за 2 роки не задокументовано жодного факту кнопкодавства та немає ні одного зрадника. Завдяки «Свободі» у Верховній Раді більше немає комуністів, за час діяльності партії у парламенті було складено 900 законотворчих актів», – наголосив Олег Ярославович.

Відтак, лідер ВО «Свобода» зазначив, що до нової Верховної Ради йдуть лише члени партії, а не журналісти, комбати чи артисти, яких інші партії внесли у списки заради рейтингу, повідомляє кореспондент Бліц-Інфо.

«Так, у нас теж є журналісти, артисти та комбати. Та всі вони є членами партії вже багато років. У нас немає «лівих» людей. Це список коректних та абсолютно дисциплінованих політиків», – зауважив політик.

Також “свободівець” окреслив головні тези передвиборної програми партії. Натомість студенти і викладачі запитували у пана Тягнибока хто фінансує партію, як оцінює власний рейтинг, чи отримувала “Свобода” пропозиції об’єднатись з тою чи іншою політичною силою та як вирішити ситуацію на сході країни.

Щодо фінансування, то Олег Тягнибок пояснив, що ВО «Свобода» має свою економічну раду.

«Ми ніколи не приховували, хто фінансує партію. У нас є економічна рада з бізнесменів-свободівців, які мають малий та середній бізнес. Я можу вам назвати імена людей, які займаються цим питанням. Зокрема, це Ігор Кривецький, Євген Мельник, Олександр Мирний, Богдан Бенюк та інші. Останній, до слова, частину своїх гонорарів від виступів та зйомок в кіно завжди віддає на партію», – наголосив націоналіст.

Окрім того, народний депутат зазначив, що майже 40 мільйонів гривень за час АТО на сході країни ВО «Свобода» витратила на допомогу військовим. Купували БТРи, зброю, ящики з патронами, термобілизну, бронежилети та інші необхідні речі для українських воїнів.

Що стосується профспілок, Олег Тягнибок зазначив, що такі організації потрібні, але не як державні установи.

«Я за те, щоб профспілки були незалежними. Так держава не зможе з них стягнути дивіденди на свої потреби», – зауважив політик.

Відтак, щодо питання з вирішенням ситуації на Сході країни лідер ВО «Свобода» зауважив, що найперше необхідно переозброїти військових. Крім того, добиватися від Європи та США, щоб ті  дотримувалися Будапештського меморандум. Також важливим є виведення збройних заводів на західну Україну.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4802%20(1).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4808%20(3).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4797%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4810%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4827%20(2).JPG

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_4817%20(1).JPG