З проханням допомогти Тарасу Кукуляку до спільноти у Фейсбук звернувся близький до родини Тарас Дем’янів.
“Наш колега, земляк, відважний боєць КІБОРГ Тарас Кукуляк отримав важкі поранення під час нещодавніх бойових дій у Донецькому аеропорту”, – повідомив Тарас Дем’янів.

27-річний боєць 80-ї аеромобільної бригади Тарас Кукуляк у важкому стані знаходиться в реанімації 16-ї лікарні міста Дніпропетровська. Вибухом Тарасу пошкодило внутрішні органи – черевну порожнину й легені. Стан важкий, констатує пан Дем’янів. Поруч з пораненим постійно знаходиться його мати.

“Мій брат потрапив до реанімації однієї з Дніпропетровських лікарень. Привезли його туди днями з донецького аеропорту разом з іншими пораненими бійцями. Прооперували – видалили нирку і зашили легеню. Кажуть, що стан стабільний. Ліками забезпечують в достатній мірі. Волонтери і небайдужі допомагають. Дуже допомагають”, – повідомив у Фейсбук про стан Тараса Кукуляка його брат Мишко Адамчак.

З його слів, Тараса Кукуляка привезли до шпиталю без жодних документів. “Зараз йдеться про те, щоб правильно юридично оформити всі документи, пов’язані з цією ситуацією, оскільки виглядає, що реабілітація займе тривалий період. Важливо, аби він міг розраховувати на якийсь захист від держави в подальшому. Якщо є юристи, які знаються на таких питаннях, – буду вдячний за інформацію”, – відзначив Мишко Адамчак.

Наразі пораненим заопікувалися івано-франківські волонтери з групи “Поранені SOS”, які тримають зв’язок із мамою пораненого “кіборга”.

Реквізити для допомоги:
картка Приватбанк 5363 5423 0129 3271 Кукуляк Тарас Володимирович

З питань юридичної допомоги телефонувати 0665281496.