Ще один підрозділ пожежної охорони відкрили у Богородчанському районі

Він буде обслуговувати територію сіл Підгір’я та Діброва. На сьогоднішній день це третій підрозділ місцевої пожежної охорони в районі.

Заступник начальника управління ДСНС в області Віталій Федунків наголосив, що важливе місце в рамках децентралізації займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, ліквідацією пожеж  та стихійних лих  у населених пунктах. Акцент робиться  на відповідальності місцевих керівників та ініціативі самих мешканців населених пунктів щодо створення підрозділів місцевої пожежної охорони. І  відкриття місцевої пожежної охорони в селі Підгір’я – це ще один доказ того, якою великою рушійної силою може бути  ініціатива місцевої громади за підтримки влади та управління ДСНС в області.

Заступник голови Богородчанської РДА Василь Поштарюк подякував рятувальникам та громаді села за те, що вони долучилися до цієї  необхідної справи, усвідомлюючи всю її важливість.

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого, як годиться, представники духовенства освятили приміщення, де нестиме службу особовий склад, і пожежний автомобіль та побажали рятувальникам Божого благословення в їх благородній справі.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації