Зустріч пройшла в посольстві України в Німеччині. Перш за все відбулася зустріч співачки з послом України Андрієм Мельником. Пан посол привітав Тіну з гастролями в Німеччині, подякував за культурний і громадський внесок в історію сучасної України, пишуть Версії з посиланням на Обозреватель.

У посольстві також пройшла зустріч артистки з українською громадою, діячами культури і мистецтва, волонтерами, представниками громадських і благодійних організацій. Співачка була зворушена можливістю такої зустрічі і подякувала всім присутнім за запрошення і надану їй довіру.

 

Гості прийому мали можливість поспілкуватися з Тіною Кароль та поставити їй запитання. Зокрема, мова зайшла про благодійну діяльність співачки. Тіна зізналася, що частина грошей з усіх сольних концертів перераховує в свій власний фонд “Полюс тяжіння”, який закуповує необхідне медичне обладнання в онкологічні відділення лікарень по всій Україні.

Відзначимо, Тіна Кароль зараз гастролює по Німеччині в рамках свого туру з програмою “Вибране”: 16 травня співачка виступила в Оффенбахе, а 17 травня в Берліні.