Результат пошуку зображень за запитом "благодійні в садочках"

Суми відрізняються від закладу до закладу – від 20 гривень до 50 гривень. В школі ситуація не краща: потрібно здавати окремо на потреби класу, окремо в фонд школи. Крім того існує «вступний» благодійний внесок, на ремонт, на канцтовари, на миючі засоби і т.д. Іноді в місяць батькам доводиться здавати і по 600 гривень, а якщо вчатьсь двоє і більше дітей, то це виливається у суттєву суму, пишуть Версії.

Мар’яна Вершиніна, голова ГО «Мами Прикарпаття» поцікавилась у мера, чи дійсно ситуація з фінансуванням закладів освіти настільки критична, що потрібно збирати «побори» з батьків.

Заступниця директора департаменту освіти на науки МВК Наталія Микула зауважила, що в цьому році покращилось фінансування, тож про благодійні внески до кінця навчального року можна забути.

«Сьогодні кожна третя гривня з міського бюджету йде на розвиток освіти, адже в цьому році на освіти тільки з міського бюджету заклали 341 мільйон гривень, – відмітила Наталія Микула. – На статті, які вас цікавлять, а це матеріали, обладнання і інвентар (сюди входить миючі засоби, туалетний папір,канцтовари, фарби) міським бюджетом виділено майже 3 мільйони гривень. Це астрономічна сума у порівнянні з 2015 роком, коли виділили 174 тисячі гривень».

Ця інформація викликала подив у присутніх на зустрічі батьків, адже більшість з них здавали благодійній внески ще кілька днів тому.

«Якщо такі великі суми виділяють, то чому і далі збирають з батьків?», – поцікавилась Мар’яна Вершиніна.

Голова громадської організації представила докази – «списки» благодійних внесків.

«На мою думку, це постсиндром від попередніх років. Як було тільки 174 тисячі, тоді ці кошти дійсно у великому обсязі збирались, – відмітила Микула. – Зараз в цьому немає потреби».

Отож заступниця директора департаменту освіти на науки МВК обіцяла, що до травня жодних благодійних внесків з батьків збирати не будуть.