Організатором цього заходу виступила Долинська міська рада. По бокам центральної алеї Парку розташовувались клітки, вольєри, корзини та загорожі. У них різнобарв`ям мерехтіли пернаті та вухаті, інформує Долинська міська рада.

Участь у долинській виставці-ярмарку взяло 82 учасники. З їхались вони з багатьох районів Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської та Черкаської областей. Окрім голубів були представлені фазани, папуги, перепела, кролі, нутрії  і навіть шиншили.

Господарі  з радістю  відповідали на запитання глядачів. На заході  можна було не тільки бачити рідкісних голубів, кролів, курей великих порід та карликів, качок  та м’ясних гусей але й придбати їх.

Відвідувачі  отримали задоволення  від виставки. Дехто з них придбав собі  нові виставочні екземпляри птахів та тварин, які їм сподобалися. Особливо раділа малеча, коли їм дозволяли погладити тваринок . В той же час вони тішились як в зоопарку, фотографуючись біля кроликів, голубів та віслючка, який катав дітлахів.

Виконавчий комітет Долинської міської ради вдячний всім учасникам  виставки-ярмарку, особливо гостям з інших  регіонів, які взяли участь у даному заході  та дали можливість жителям міста  бачити таку красу.