Screenshot 2014-07-10 17.03.58

Про це Версіям розповів провідний фахівець Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Назарій Рогів.

Проект Вело-Франківськ створений з метою координації роботи міської влади, вело активістів та громадських організацій, які займаються розвитком велосипедного руху.

«Наразі відбувається розробка концепції веломобільності міста. Наш Департамент наразі спільно працює з велосипедистами над створенням веломаршрутів. Будемо погоджувати цю карту і робити наше місто більш комфортним для велосипедистів», – пояснив Назарій Рогів.

Наступний проект має назву Комуналка ІФ. Це спільнота де кожен може долучитись до облаштування комфортного та дружнього до своїх мешканців міста, запропонувати свої ідеї, вказати на болючі моменти комунальної сфери чи поскаржитись для того, щоб працівники Департаменту прийняли міри.

«Щоб не стояти в довгих чергах у коридорах установ, або чекати відповіді на письмове звернення, мешканці міста можуть писати на сторінку спільноті свої скарги, побажання чи зауваження. А працівники Департаменту зможуть швидко відреагувати на ці питання і прийняти відповідне рішення», – сказав працівник Департаменту.

Якщо у вас є цікаві ідеї, проекти щодо розвитку велосипедного руху чи нашого міста – приєднуйтесь до спільнот і запрошуйте друзів. Будуймо дружнє та здорове місто разом.

 

Screenshot 2014-07-10 17.04.09