Результат пошуку зображень за запитом "ufaFabrik"

Візит відбудеться в рамках програми «Урбаністика» платформи «Тепле Місто» за підтримки Посольства Німеччини в Україні.

Програма візиту Зіґрід Німер (Sigrid Niemer) до Івано-Франківська передбачає:

  • круглий стіл «Ревіталізація індустріальних зон у межах міста: досвід Берліна та перспективи для Івано-Франківська», брифінг для медіа. 21 липня, п’ятниця, 10.00 – 11.30 Туристично-інвестиційний центр, вул. Галицька, 4А.

 До участі у заході запрошені:

Руслан Марцінків — міський голова Івано-Франківська

Богдан Білик — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради

Ігор Попадюк — начальник управління інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Зіґрід Німер — співзасновниця та керівник ufaFabrik із Берліна

Юрій Филюк — керівник платформи «Тепле Місто», проектний менеджер Promprylad

Альона Каравай — керівник ГО «Інша Освіта», партнер проекту Promprylad

Олександр Шевченко — куратор урбаністичних проектів «Теплого Міста»

  • відкрита зустріч із активними містянами. 23 липня, неділя, 17.30, проект «Квадрат Курбаса», вул. Курбаса.

Питання переорієнтації промислових об’єктів, які втратили свою первинну виробничу функцію, є актуальною для Івано-Франківська, зокрема в контексті проекту ревіталізації території заводу «Промприлад».

UfaFabrik — це культурно-освітній центр для найрізноманітніших активностей і дозвілля, дискусій та обміну ідеями. Тут відбуваються виставки, спектаклі, концерти, перформанси, міжнародні зустрічі, фестивалі, конференції, воркшопи. На кожен смак — від спорту й екопроектів до гри на африканській перкусії та фотокурсів. Заходи загалом об’єднують у три напрями: мистецтво та культура, екологія і сталість, соціальні проекти й залучення громади. Майданчик відкритий для представників різних релігій, національностей, віку (від дітей, підлітків до людей поважного віку, є сімейні заходи).

Зіґрід Німер є співтворцем ufaFabrik, від самого початку — 1970-х — вона була безпосередньою учасницею перетворення колишньої спорожнілої кіностудії UFA на «культурний оазис» Берліна. У Європі це було піонерство у створенні культурних центрів такого зразка. UfaFabrik стала відомим культурним осередком не лише для німецької столиці, а й для цілої Європи.

 Більше про Зіґрід Німер та ufaFabrik на http://www.ufafabrik.de і  http://www.culturefighter.eu/.

Проект «Промприлад» передбачає оновлення і перепрофілювання індустріального простору заводу «Промприлад» в Івано-Франківську на майданчик для креативного бізнесу, урбаністичних, мистецьких та освітніх проектів і процесів. Нині триває його другий етап — запуск пілотної частини (ремонт частини приміщення, оновлення і наповнення його першими функціями). Партнери проекту: «Тепле Місто», ГО «Інша Освіта», Garage Gang, CANactions. MitOst, UBDP. Більше інформації тут:  http://warm.if.ua/uk/projects/promprylad.

Контактна особа:

Олександр Шевченко,

координатор програми «Урбаністика» платформи «Тепле Місто»

alexander_shevchenko@outlook.com

0936917946