http://patrol.police.gov.ua/wp-content/uploads/2016/03/12736135_1010334202372819_937791356_n.jpg

 Тепер у кожній школі працюватиме ШОПер. Загалом у Франківську атестувалося 13 шкільних офіцерів поліції. За кожним з них закріплено 2-3 навчальних заклади. Івано-Франківськ став одним із 4 міст, де впровадять цю програму. ШОПери також працюватимуть у школах Києва, Одеси та Львова, пишуть Версії.

Поліція та освітяни сподіваються, що експериментальну модель співпраці навчальних закладів і поліції виявиться вдалою. За умовами програми шкільні офіцери організовуватимуть заходи за програмою «Школа і поліція», затвердженою Міністерством освіти та науки України. Її метою є профілактика правопорушень серед дітей та формування безпечного навчального середовища. Поліцейські також зосереджуватимуть свою роботу на проведенні просвітницько-профілактичних занять з учнями. Зокрема зі школярами проведуть заняття на теми «Безпечна поведінка в автомобілі», «Запобігання насильству над дітьми», «Поліція і громада».

Над розробкою навчальних матеріалів впродовж кількох місяців працювали фахівці Національної поліції спільно з партнерами з Міністерства освіти і науки, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ОБСЄ, міжнародного жіночого правозахисного центру La Strada Ukraine, проекту уряду Канади «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» (РСКЮ), Консультативної місії ЄС (EUAM), а також громадськими активістами, що опікуються безпекою на дорогах, провідними вчителями і патрульними поліцейськими, які мають досвід роботи з дітьми.