20257940_421207208275255_3262499422328330915_n

Про це написав в соціальній мережі  Facebook співзасновник ініціативи “ФранківськЯкийТребаБерегти” Юрій Козакевич, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

На території Палацу у 5 Га створять кілька кластерів: конференц-експозиційний та художній, освітній та інноваційний, виставковий та діловий, ландшафтний та еко-рекреаційний, спортивний та лісопарк.

Також території комплексу планують розмістити музей науки, освітні центри, арт-резиденцію, дитячі зони, виставковий центр світового рівня, бізнес-кампус, конференц-центр та інше. Але обіцяють, що зелена зона комплексу Станіславського Палацу Потоцьких буде повністю збережена, навіть збільшиться.

Важливим є те, що житлової забудівлі не планується.

Варто зауважити, що кошти на все це надійдуть не тільки з міського і обласного бюджетів. Необхідне фінансування планується зібрати через державно-приватне партнерство методом бізнес-кейсів. Такий принцип передбачає, що інвестор вкладає у проект свої гроші та/або інші активи, а державне підприємство – власне, право на освоєння території. Надалі інвестор отримає можливість управляти новоствореним об’єктом на довгий термін на взаємовигідних умовах.

 Зокрема, весь отриманий від діяльності Станіславського Палацу Потоцьких чистий прибуток направлятиметься виключно на розвиток комплексу: інфраструктуру, ремонти, благоустрій території, догляд за лісопарковою зоною.

У Станіславському Палаці Потоцьких впевнено заявляють, що не бояться планувати надовго, і загальний підхід до розвитку території називають «антикрихкістю», коли система, створена за рахунок окремих бізнес-кейсів, стає тільки сильнішою від непередбачуваних несподіванок майбутнього.

Автори Концепції розвитку комплексу Станіславського Палацу Потоцьких – експерти в сфері управлінського консалтингу, урбаністи, архітектори, бізнесмени, науковці, представники влади, бізнесу та громади.

Експерти прогнозують, що Комплекс майбутнього Станіславського Палацу Потоцьких стане культурно-інноваційним центром не тільки Івано-Франківська та Західної України, а й всієї Східної Європи.

Читайте також:

Чи є життя після фестивалю: яка доля чекає на палац Потоцьких після грандіозного Porto Franko?