“Два місяці потужної підготовки в Центрі підготовки підрозділів поліції особливого призначення КОРД пішли вам на користь. І це лише початок. Далі професія спецназівця стане для вас ремеслом, що має будуватись на м’язовій пам’яті”, – сказав, вітаючи випускників, заступник Глави Нацполіції генерал поліції третього рангу Олексій Руденко.

Він також закликав новоспечених бійців поліцейського спецназу щоденно тренуватись і особливо звертати увагу на процес планування спеціальних поліцейських операцій. “Саме цього вас вчили досвідчені інструктори і саме від цього залежатиме успіх їх виконання”, – додав Олексій Руденко і заодно побажав бійцям КОРД завжди у повному складі повертатись до своїх підрозділів і рідних людей, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Натомість керівник Івано-Франківського обласного поліцейського главку полковник поліції Віктор Шкутов повідомив про те, що правоохоронці давно чекають на особливу поліцію. “На всіх вас чекає новий штатний розпис і після прибуття в регіон усіх бійців одразу призначать на посади. Ви також матимете гарні приміщення і спортивний зал“, – сказав Віктор Шкутов.

За його словами, керівництво поліції вже виділило майже мільйон гривень на облаштування поліцейського спецназу. “Тож успіхів усім вам і ще раз успіхів”. – підсумував Віктор Шкутов.