Представники міської та обласної влади перерізали стрічку, а священники окропили приміщення. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

 

Головний лікар пологового будинку Михайло Прудніков розповів, що ремонт кількох кімнат проводили у два етапи – у 2016 та 2017 роках. Також придбали обладнання.

“Який пологовий будинок, таке й суспільство. Зроблені роботи принесуть користь і персоналу, і відвідувачам”, – сказав він.

Голова обласної ради Олександр Сич радіє, що за кошти обласного бюджету зробили добру справу. На це витратити близько 1,5 мільйонів гривень.

“Попри біль і переживання породіллі мають бачити, що є гарні умови. Пріоритет має бути на дитинстві та материнстві “, – прокоментував він і зазначив, що надавати допомогу припиняти не будуть.

“Треба розвивати дитячу медицину. Дякуємо обласній раді за допомогу”, – додав міський голова Руслан Марцінків.
Як ніхто розуміє потребу у ремонті приміщень пологового будинку керівник Івано-Франківської обласної організації ВО “Свобода” Михайло Королик, адже він сам нещодавно став батьком. На його думку, навіть стіни кімнат впливають на настрій породілль, тому вони мають бути у належному стані.
Працівникам закладу побажали вдалої роботи, а франківцям – покращувати демографічну ситуацію в Україні.