У франківському супермаркеті ховали касира, який продав алкоголь неповнолітньому

Під пильним наглядом групи цього разу опинився мікрорайон Позитрон.

“Безсоромним продажем алкоголю неповнолітнім відзначився супермаркет “Колібріс” за адресою: вул. Вовчинецька, 225а (ТРЦ “Велес”), де було затримано неповнолітню особу. В ході затримання вилучено чек із зазначенням товару та сам алкоголь. Після приїзду патрульної поліції та представників відділу ювенальної превенції робоча група звернулася до адміністрації закладу за фактом правопорушення. Користуючись найвищим рівнем цинізму та брехні адміністрація закладу приховала касира, який здійснив продаж алкоголю неповнолітньому. В результаті покарати винного та скласти адміністративний протокол просто виявилось неможливим. Є чек, але немає продавця, ось так от буває!!! Представники правоохоронних органів тримають це питання на контролі, ведеться перевірка”, – інформують у спільноті Тверезий Франківськ.

Відповідальні та свідомі касири працюють в магазині “Альянс маркет” (ТЦ “Арсен”) за адресою: вул. Миколайчука, 2, які регулярно при виникненні будь-яких сумнівів запитують документи. Від імені робочої групи висловлюємо їм свою вдячність та повагу!

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.