Про це повідомляє начальник аварійно-диспетчерської служби Ігор Мельник.

“Служби нашого підприємства уважно відслідковують температурну метеоситуацію, тому без затримки теплоносій почав подаватися ще з неділі усім споживачам нашого підприємства: закладам охорони здоров’я, школам, дитячим садочкам, мешканцям обласного центру”, – інформують тепловики. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Про випадки пошкодження внутрішньобудинкової системи та витікання води просимо мешканців багатоквартирних будинків негайно повідомляти аварійну службу за телефоном 15-82.

Наразі, ситуація зі СТЕКом невідома. У прес-службі компанії пообіцяли протягом години розповісти про ситуацію з лімітами на газ та термінами подачі тепла.

18 жовтня «Станіславська теплоенергетична компанія» таки отримала лімітина газ на жовтень. Щоправда, майже в 200 разів менше, ніж потрібно підприємству для роботи – лише 10 тис. куб. м.

В той час як у жовтні минулого року тепловики спожили 1 млн. 700 тис. м куб. блакитного палива. Тож початок опалювального сезону для клієнтів «СТЕКу» і надалі під загрозою зриву.