pobyttja

У Франківську поліція встановила підозрюваного у грабунку та побитті місцевого підприємця, внаслідок чого той помер.

Подія сталася 11 вересня у Івано-Франківську. Перехожі близько 2 години ночі знайшли тіло побитого чоловіка. Наступного дня про трагедію написав на своїй сторінці у Фейсбук Євген Баран.

«Івано-Франківськ перетворюється на криміногенне місто. Вчора вночі вбили знайомого Ігоря, власника маленького магазинчика “Канцтовари” у моєму будинку. Повертався увечері додому й в арці напроти базару (перехід з Коновальця на Бандери) його вбили.

Сьогодні увечері випадково підійшов до магазинчика, а там його дружина за комп’ютером вибирає знимку чоловіка для завтрашнього похорону (дивно, але в кримінальній хроніці міста цієї трагедії не зафіксовано)… Причина глибша, аніж випадкове вбивство. Причина у тих глобальних іграх, в яких наші квазіполітики виступають у ролі маріонеток і, розуміючи свою роль, гребуть усе, що можуть і не можуть. Не бояться ні Судного дня, ні прокляття до сьомого коліна…»

Як повідомили в прес-службі національної поліції, за цим фактом почали кримінальне провадження, в ході якого було складено план розслідування, створено слідчо-оперативну групу, допитано потерпілих, свідків, призначено криміналістичні, судово-медичну, трасологічні експертизи по вилучених слідах тощо.

У результаті вжитих заходів та на підставі одержаних обґрунтованих доказів у справі, правоохоронці встановили фігуранта злочину. Ним виявився 36-річний житель обласного центру. З’ясовано, що напередодні загиблий перебував у місцевому кафе. Опісля, повертаючись додому, на нього напав зловмисник, який, застосувавши фізичне насильство, заволодів майном потерпілого, зокрема, золотим перснем та ланцюжком з хрестиком, а також рюкзаком з особистими речами. Після чого втік.

Наразі зловмисникові за нанесення тяжких тілесних ушкоджень з пограбуванням оголошено про підозру вчинених злочинів. Судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.

Щодо інформації про підозрюваного, то він раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини. Зокрема за скоєння крадіжок, грабежів та нанесення тілесних ушкоджень.