Результат пошуку зображень за запитом "сумка злодій"

Скажімо 15 листопада, на вулиці Мазепи, поблизу магазину Сільпо наші працівники затримали та передали поліції агресивного чоловіка нунчаками за рукавом, пишуть Версії з посиланням на Муніципальна Варта Івано Франківськ.

– Чоловік поводився агресивно та чіплявся до людей, – розповідає старший інспектор «Варти» Віталій Кабанов. – Ми підійшли до нього і помітили, що з-за рукава куртки видніється предмет схожий на нунчаки. Дехто вважає, що це дитяча іграшка, але згідно статті 263 кримінального кодексу, нунчаки відносяться до холодної зброї. І за носіння їх предбачена відповідальність.
Місцевого «ніндзю» хлопці доправили до поліції. Чи є його нунчаки холодною зброєю з’ясують експерти.

Також наші працівники затримали нетверезого на вигляд чоловіка, який намагався видерти з рук жінки сумку. Відбувалося все на залізничному вокзалі.
– Чоловік вчепився в жіночу сумку і лежав на землі, – розповідає Старший інспектор «Варти» Роман Орловський. – Жінка намагалася вирвати з його рук свою річ. Довелося втрутитися нам та поліції. Чоловіка затримали а жінці віддали її речі.

Також працівники «Варти» виявили так звані «розливайки» – нелегальні заклади в яких продають алкоголь невідомого походження. Причому роблять це прямо у підвальних приміщеннях житлових будинків на вулиці Галицькій. Інформацію про ці заклади ми передали у поліцію.