Автор «Теплих іграшок» подарував відважній українці її ж власну глиняну копію – Госпітальєра Яну із серії «Добровольці», пишуть Версії.

20 березня до Івано-Франківська завітала легендарний командир медичного батальйону «Госпітальєри» Добровольчої Української Армія Яна Зінкевич.

Дівчина розповіла про роботу медиків в найгарячіших точках фронту та поділилася планами на майбутнє. Свого часу ця мужня українка надихнула івано-франківця Богдана Савлюка, автора «Теплих іграшок», на створення нового шедевру з полімерної глини. В його новій серії «Добровольці» з’явилась іграшка Госпітальєр Яна.

Митець завітав на зустріч з Яною Зінкевич, щоб особисто подарувати дівчині її «теплу копію».

«Госпітальєр Яна колись обов’язково стане наймолодшим генералом у Добровольчій армії. Вона власноруч врятувала півтори сотні поранених бійців. Характер у Яни – залізо й криця. А сама вона – вродлива і ніжна дівчинка. Так буває на війні», – прочитала Яна Зінкевич історію свого глиняного двійника.

Світлина від Теплі іграшки.

Госпітальєр Яна колись обов’язково стане наймолодшим генералом у Добровольчій армії. Вона власноруч врятувала півтори сотні поранених бійців. Характер у Яни – залізо й криця. А сама вона – вродлива і ніжна дівчинка. Так буває на війні. — в Теплі іграшки.

Читайте також:

Відремонтована на Прикарпатті легендарна машина «Госпітальєрів» через два тижні поїде на фронт (фото)