Поскаржився на роботу комунальників у мережі Фейсбук франківець Ігор Роп’яник, який опублікував відео з роботою комунальників на вулиці Залізничній.

“Ця «солодка парочка» з КП «Муніципальна дорожня компанія» прибирала сьогодні Залізничну вулицю. Чоловік вже з самого ранку був «вмазаний». Але то таке… Найцікавіше було потім: позамітавши так-сяк тротуар, «прибиральники» тут же, за кілька метрів від “знімального майданчика” висипали все сміття з величезного мішка і відра через огорожу у «нічийний» двір (Підгірянки, 1). А двори ж, самі знаєте, «не їхні», тобто, прибирати їх має якась інша структура (до речі, той двір минулого тижня щойно поприбирали вперше від минулого літа). А Залізничну вулицю теж сьогодні замітали вперше від минулої осені. «Якісно», нічого не скажеш! А потім ми всі дивуємось, що вітер звідкілясь розносить сміття: ай-я-яй, які безсовісні франківці! А це, виявляється, самі ж комунальники стараються…” – написав Роп’яник.

Ігор Роп’яник закликав директора департаменту житлової,комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака “всипати вже їм, нарешті, перцю”.