Пов’язане зображення

Виявилося, що тварин утримувала одіозна власниця квартири, яка, імовірно, займається їхнім нелегальним продажем на “чорному” ринку на Тичини, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Очільниця “Дому Сірка” Наталя Когут поскаржилася у Фейсбуці на бездіяльність поліції в цьому напрямі і нападки самої власниці, котра була проти того, аби волонтери забрали на лікування поранених тваринок. І це притому, що, за словами волонтерів, кожна друга тварина у таких горе-продавців інфікована і знесилена. Пані Наталя додала:

На жаль, питання базару піднімалося ще 4 роки тому, і навіть було пару рейдів, але, як завжди, їх хтось про це попереджав!

Але надіюся, на цей раз, коли ситуація прийняла такий ракурс, і це побачить вся Україна, можливо, чиновники вжиють заходів! Хтось це хоче повісити на Дім Сірка, але можемо тільки ініціювати це питання та бути присутніми в рейдах, але не накладати штрафи та притягати до відповідальності!

На це є відповідні служби, які мають на це право! На жаль, як завжди, наші контролючі органи сплять, і пробудити їх дуже важко!“.