Результат пошуку зображень за запитом "дитячий садок"

Про це розповів міський голова Руслан Марцінків під час недільної Фейсбук-трансляції зі свого помешкання. Мер повідомив, що за тиждень надійшло понад 400 запитань. Зокрема, франківців цікавило, коли відремонтують вулицю Софіївка. Адже місцеві мешканці не раз скаржились, що вулиця потопає в багнюці.

“На Софіївці зараз триває реконструкція будинку для учасників бойових дій. Тобто це колишній диспансер, який там мав бути, і який роками стояв без ремонту. Зараз там відбувається будівництво. В одному крилі буде поліклініка. З Позитрону ми хочемо поліклініку №4 “переселити” на Софіївку. А на вулиці Вовчинецькій відкрити дитячий садочок. Плануємо за наступний рік зробити ці будівельні роботи, прокласти мережі і відповідно відремонтувати вулицю”, – відмітив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, по вулиці Софіївка, 39 знаходиться недобудований перинатальний центр. З історії будівлі відомо, що спочатку її зводили як корпус психоневрологічного диспансеру. У 2006 році міська рада безоплатно передала довгобуд у власність територіальних громад Івано-Франківської області з метою перетворити його в обласний перинатальний центр.

Згодом новий перинатальний центр вирішили звести у Пасічній, а незавершене будівництво на Софіївці передати назад місту під соціальне житло. Зараз будівлю реконструюють у два соціально об’єкти – багатоквартирний житловий будинок і поліклініку.

Проект передбачає будівництво 102 квартир, з них 12% буде безкоштовно передано учасникам АТО.