20187614_1962241844031558_1395421096_n

За словами патрульних, мова йде про перевірку документів, порушення правил перевезення пасажирів, кількість пасажирів та зовнішній вигляд автобусів, тощо. Про це пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Відтак, особовий склад Управління патрульної поліції орієнтований на виявлення фактів керування водіями автобусів у стані алкогольного сп’яніння, порушення ними вимог дорожніх знаків та розмітки, порушення правил зупинки та стоянки і посадки-висадки пасажирів.

Першим порушником виявився водій автобуса, кий зупинився в невстановленому місці. Водій свою провину визнав, сказав, що зупинився всього на хвилину і просив не штрафувати його.

За словами водія-порушника, на вокзалі бардак, ніколи нема поліцейських, щоб його розігнати, а гаряча лінія не доступна.

До слова, в даний час місце для парковки автобуса було, але водій вирішив зупинитися з порушенням правил. Тому патрульні склали на водія постанову за дане правопорушення і він змушений буде оплатити штраф у розмірі 255 грн. Водій має 10 днів на оскарження, якщо не згідний з діями патрульних.

“Ми проводимо перевірку транспорту, який здійснює перевезення пасажирів та вантажоперевезення. Перевіряємо, щоб транспорт був справний, а також, щоб водій мав всі документи, які дозволяють здійснювати перевезення. Зокрема, водій має мати при собі посвідчення, документ, що засвідчує реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс, протокол перевірки ТЗ, який засвідчує його справність, паспорт маршруту, де вказано графік його руху, зупинок та відстою”, – розповів поліцейський.

Додамо, що результати профілактичних заходів буде підбито 28 липня.