http://pobudovano.com.ua/files/news/1261/photo/4052_6.jpg

Відповідне питання включене до проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій», яким одночасно планується затвердити 16 ДПТ.  Виконавчий комітет прийняв його напередодні нового року, а депутати розглядатимуть на продовженні пленарного засідання сесії міської ради, що заплановане на 20 січня, пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Відомо, що мова йде про земельну ділянку площею 0, 18 га, яка знаходиться неподалік Галицького моста.

Згідно даних публічної кадастрової карти, її цільове призначення – «для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань».

За законом така територія відноситься до земель оборони. Правом власності на земельну ділянку володіє Івано-Франківська облдержадміністрація. Сама ділянка перебуває у постійному користуванні Івано-Франківського міського відділу УМВС України в Івано-Франківській області.

Довідково.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Його метою є визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Детальним планом території визначаються:

˗   принципи планувально-просторової організації забудови;

˗   червоні лінії та лінії регулювання забудови;

˗   функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

˗   містобудівні умови та обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території;

˗   потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;

˗   доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;

˗   черговість та обсяги інженерної підготовки території;

˗   систему інженерних мереж;

˗   порядок організації транспортного і пішохідного руху;

˗   порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;

˗   межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів (у разі відсутності плану зонування території).