м. Івано-Франківськ. Сьогодні врятована собаня хоче нарешті знайти свою домівку. Подивіться на неі, вона така мила і домашня. Могла за тиждень часу уже і не жити, але за випадковим збігом обставин одна небайдужа жіночка повідомила мені про неі. Собаню закрили тиждень тому, самі про то незнаючи, в одному з гаражів гаражного кооперативу, як вона туди зайшла просто невідомо.

Але коли вона вже опинилась у закритому приміщенні, почала шукати вихід і впала в підвал глибиною 3 метри. Так пройшло шість днів у темряві, голоді і без води. Єдине що там було то мішок картоплі, яку вона реально їла, бо мішок був розгрижений, картопля валялася по підлозі, ну і поки ми іі везли додому, два рази вирвала сирою картоплею.

Як ми іі дістали, то окрема і дуже складна історія, прийшлося залучати поліцію, бо знайти власника гаражу було непросто. Ну і після цього всього хочеться щоб їй пощастило з господарями. Вона дуже мила, але наш Боб просто в шоці, що на його територіі в черговий раз з’явилась чужа собака. Дякую групі підтримки, яка сьогодні весь час була зі мною, а також людям що цікавились ситуацією. Дуже надіємся що ця мила дівчинка комусь приглянеться!!! 0958024787 , – розповів  Bazylyov Vasyl.

Світлина від Bazylyov Vasyl.

Світлина від Bazylyov Vasyl.

Світлина від Bazylyov Vasyl.

Світлина від Bazylyov Vasyl.