52 правоохоронці (дільничні офіцери поліції, інспектори, поліцейські секторів реагування патрульної поліції та поліцейські інших служб ГУНП в області) , які успішно пройшли конкурсний відбір у прикарпатську поліцію, а також чотирьохмісячні курси навчання в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських, в Національній академії внутрішніх справ м. Київ та на базі Факультеру № 3 (м. Івано-Франківськ) НАВС довели, що готові до виконання службових обов’язків в поліції сьогодні урочисто заприсягнули на вірність українському народові.

Урочистості розпочалися з виконання гімну України.
Новопризначених правоохоронців привітав т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Ігор Бабюк: «Від імені керівництва прикарпатської поліції я висловлюю вам щиру подяку за ваш вибір.

В кожного працівника поліції день прийняття Присяги – найбільш урочисте і пам’ятне свято. Символічно, що нинішня дата співпала із колишнім Днем міліції, яку відзначали наші ветерани, знаходить своє продовження у наступному поколінні правоохоронців. Адже в основному серед новобранців – сини та доньки працівників, котрі вирішили продовжити родинну династію правоохоронців. Пам’ятайте, що на вас покладено почесний обов’язок захищати людей, забезпечувати правопорядок у державі. Батьківщина довіряє вам. Тож, бажаю Вам виправдати цей важіль довіри від людей і пронести це горде ім’я правоохоронця до кінця служби”.

З привітальним словом до молодого поповнення звернувся і заступник начальника ГУНП в області Василь Кіцелюк: «Вітаю вас із визначною подією у вашому житті – складанням Присяги із виконання величної місії – служити людям та державі! Я щиро бажаю всім професійної удачі, щоб ви з гордістю цей день запам’ятали та з гідністю виконували свої службові обов’язки. Основне ваше завдання – це дотримання дисципліни і законності у своїй діяльності. Тож, будьте певними, що за свою відвагу отримаєте як людську вдячність, так і Божу ласку».

Поліцейські у свою чергу розповіли, що з нетерпінням чекали цього дня – прийняття Присяги, щоб поповнити ряди вартових правопорядку.
«У мене дійсно з дитинства була мрія пов’язати своє життя з правоохоронними органами і коли почув про набір, не вагаючись подав заявку, і дуже пишаюся, що пройшов відбірні випробування. Зараз скоріше вже хочу почати працювати”- наголосив дільничий офіцер поліції Ярослав Чемсак.


Наприкінці урочистостей за звичаєм поліцейських благословили священики на добру службу.