Дорогі учасники фестивалю “Аніма” та гості нашої сторінки, ми продовжуємо добру традицію допомагати діткам, які дуже потребують нашої з вами підтримки. На фестивалі “Аніма” 18-19 листопада в обласній філармонії буде розміщена скринька для допомоги Сергійкові, нижче в цьому пості вказані реквізити картки його мами. З цією сім’єю ми знайомі особисто, підтримуємо самі і просимо вас долучитися😘😘😘 Далі лист від Сергійка:

“Всім привіт!

Мене звати Сергійко і мені 9 рочків. Тільки 9 ! Ваші дітки люблять в такому віці гуляти, бігати, стрибати, співати і танцювати, кататися на велосипедах, і ще багато чого. Я НЕ ВМІЮ РОБИТИ ЦЬОГО ВСЬОГО! Я не можу розмовляти, але я можу чути! Я знаю голоси найрідніших мені людей, я реагую на світло і сонце, і мене лякають різкі звуки. Я вже навчився перевертатися на ліву сторону!. Я можу пару хвилин постояти на ножках ! Можу краще дихати і краще ковтати їжу . Нажаль жувати я невмію . Я – ДИТИНА! І мені дуже боляче щодня від того, що в мене часто бувають приступи і сильна спастика , я не можу нічим собі допомогти сам. Але в мене є МАМА, яка мене любить і старається полегшити мені життя. Я їй за це дуже вдячний!

Мені потрібні дорогі ліки, етопро , фрізіум , діазепам ректальний , ці ліки мама купляє тільки за границею – вони дуже дорогі ! Мені ПОТРІБНА ДОПОМОГА на постійні реабілітації . Наступні 2 реабілітації повинні відбутися в Польщі клініка Оленьок . Сума дуже велика – на 2 курси реабілітації потрібно близько 8 тисяч євро . Перший курс повинен відбутися в березні , а 2 курс у травні .

Я дуже хочу, щоб моя мама частіше усміхалася, щоб ми були трішки щасливішими.
ДОРОГІ ДЯДІ І ТЬОТІ! Я ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОГТИ МЕНІ І МОЇЙ МАМІ! ДОПОМОЖІТЬ ЇЇ ВСТИГНУТИ ЗІБРАТИ КОШТИ МЕНІ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ В САНАТОРІЇ , Я БУДУ ЧЕМНИМ І ПОСТАРАЮСЯ ЧОГОСЬ НАВЧИТИСЯ!
Дякую і вірю Вам,
Ваш Сергійко.”
РЕКВИЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ СЕРГІЙКОВІ :
Світлана Шищук
📌Приват Банк5168755108982659  – йдеться на сторінці Жіночий фестиваль “Аніма” в Івано-Франківську