У Франківську під час TEDxу виступить волонтер Корпусу Миру США в Україні

Про це пишуть Версії з посиланням на  TEDxIvanoFrankivsk.

Він вже рік проживає у Хмельницькому і проходить службу в Хмельницькій міській раді відповідно до проекту “Розвиток громад”. У рідній країні у травні 2000 року він заснував компанію Powers Young & Company, щоб надати найкращі можливості некомерційним організаціям штату Арізона у плануванні капітального розвитку, управлінні, та наданні консультацій.

“Протягом 40 років роботи в неприбуткових організаціях у США моя діяльність полягала в просуванні цих організацій. Основою роботи було саме фінансове забезпечення діяльності проектів. За цей час я очолював програми збору коштів, пошуку партнерських організацій та фізичних осіб і залучив сотні мільйонів доларів для відкриття нових лікарень, художніх музеїв, притулків для постраждалих жінок і дітей, шкіл, у проекти просування мистецтва та культури, захисту навколишнього середовища”, – коментує Алан Янг.

Основна мета Алана Янга в Україні – змінити уявлення про Хмельницький і дати зрозуміти усім, що це не лише місто-ринок, а й потужний інтелектуальний, культурний, економічний центр. Саме він ініціював ідею проведення першого Форуму економічного розвитку та детально спланував цей захід. Він також прорахував як можна у Хмельницькому побудувати сміттєпереробний завод та навіть зробити його прибутковим.

Квитки можна замовити за посиланням: http://buy.tfe-lite.com/uk/72005/