Результат пошуку зображень за запитом "дитячий футбол"

Вчора підбили підсумки сезону 2016-2017 років Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. Динаміка розвитку вражає. Якщо ще в 2015 в ДЮФЛІФ грало 856 дітей то сьогодні нас 2038. Вже сьогодні це наймасштабніший в області та системно організований спортивний процес, який на професійній основі об’єднує весь дитячий футбол на Прикарпатті.

За останні 2 роки кількість дитячих команд в ДЮФЛІФ збільшилась з 42 до 101 і це не кінець.

Якщо раніше на системній основі відбувався чемпіонат для діток вікових категорій U-14 та U-16 то вже в цьому сезоні ми маємо U-11, U-12, U-14, U-16, U-18.

Це тільки ті невеликі здобутки, які вдалось досягнути команді Дитячо-юнацької футбольної ліги в Івано-Франківській області. Приємно, що сьогодні Федерація Футболу України визнала ДЮФЛІФ кращою та взяла за взірець до поширення на цілу Україну.

Впевнений, що вже скоро наше Прикарпаття матиме не одну плеяду гарних та професійних гравців, а кількість дітей, які займатимуться футболом ростиме в геометричній прогресії.
P.S. Дякую за підтримку проекту обласній та міській владі Франківщини, а також меценатам, які підтримують ДЮФЛІФ. Сподіваюсь, що результати Вашої підтримки тішать також і Вас!

P.P.S. До речі приклад ДЮФЛІФ – це перший приклад коли функції влади на аутсорсингу виконує незалежна громадська організація. Завдання влади – дати мінімальний фінансовий ресурс та отримати чіткий результат. Мені здається, що якщо б ми застосовували такий підхід і до інших напрямків ефективність була б набагато більша, – розповів Юрій Соловей.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.