Це вже друга така зустріч – перша відбулася недавно на базі Патрульної поліції Івано-Франківська.

На другу зустріч прийшли заступник міського голови Олександр Левицький,заступник декана факультету №3 НАВС Альона Калініченко, начальник відділу ювенальної превенції Алла Бойчук, представники влади та правоохоронних органів.

Захід був спрямований на проведення роз’яснень для ефективного попередження насильства в сім’ї і протидії жорстокому поводженню з дітьми. Головними проблемами, які обговорили учасники семінар-наради, стали питання взаємодії між різними профільними державними органами та установами.

Питання протидії сімейному насильству є надзвичайно актуальним. Наприклад, за 6 місяців 2017 року працівниками поліції зареєструвано 863 звернення на спецлінію “102” щодо вчинення сімейних кофліктів, це на 19% менше у порівнянні із аналогічним періодом 2016 року. Вказане свідчить про дієвість політики профілактичних заходів, що реалізовуються завдяки тісній співпраці з громадськістю.

За результатом семінару-наради її учасники домовилися напрацювати алгоритм дій щодо взаємодії всіх органів державної влади та зустрітися ще раз для обговорення методії його впровадження.