Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголосив на тому, що це – унікальна подія для міста, адже саме медицина стосується безпосередньо людського життя. Про це пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Наразі на сайті medics.com.ua доступні профілі міських поліклінік №3 та №5, через які пацієнт може записатися на прийом до лікаря онлайн або за телефоном, попередньо переглянувши профіль лікаря та відгуки про його діяльність. До кінця року система буде впроваджена в усіх поліклініках міста.

Ключовими особливостями системи є:

— База профілів медичних закладів та лікарів з відгуками та оцінюванням якості.
— Модуль дистанційного запису на прийом та робочий календар лікаря.
— Електронна медична картка пацієнта та можливість отримання результатів аналізів, надсиланням сповіщень та нагадувань про повторні прийоми.

Основною метою функціонування даної системи є спрощення процедури як обслуговування та надання допомоги пацієнтам, так і роботи лікарів та медичного персоналу. Загалом, “Медікс” – це цілісна система, що працює у цілому місті, що дає можливість пацієнту обирати між закладами (як державними, так і приватними) на основі відгуків та рейтингу через єдину платформу запису.

3