У Франківську презентували відеокліп за участі дітей Героїв Небесної Сотні

Цей проект втілений у життя за сприяння Міністра культури України Євгена Нищука та благодійного фонду “Майдан Гідності”.

На презентацію відеокліпу завітала мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика, Ірина Гурик. Вона стала однією з ініціаторів реалізації цього проекту. За її словами, ідея створення проекту виникла із бажання дітей Героїв Небесної сотні привітати Україну із Різдвяними святами, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Я думала, як донести до людей важливість підтримувати вогник пам’яті про наших Борців. Краше, ніж через дітей та їхні чарівні голоси зробити це неможливо”, – каже Гурик.

Також до виконання колядки “Ангели з неба пісню співають” долучилися юні учасниці дитячого хору київської спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Лисенка. Окрім цього до ініціативи “Коляда для Янголів” долучилися учні Івано-фраківської школи-ліцею №23. Вони власноруч створили ляльок-янголів із тканини, які стали окрасами ялинки у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні. Відеоробота створювалася у Будинку звукозапису українського радіо на чолі з творчою групою, під керівництвом продюсера Сергія Проскурня, режисерка зйомок та монтажу – Ірина Новосаденко.