Сьогодні, 10 липня музиканта проводять в останню дорогу. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

В “Будинку скорботи” триває панахида за померлим, після чого похоронна процесія відправиться на міське кладовище, де і поховають Романа Матіяша.

Попрощатися з лідером гурту “Фантом-2” прийшли друзі, колеги, близькі. Серед них і відомий український стронґмен Василь Вірастюк.

Знайомі Романа згадують, що кілька років тому він потрапив в аварію, після чого у чоловіка відмовили нирки, а після були серйозні проблеми зі здоров’ям. Проте він вилікувався та  навіть зміг повернутися до тренувань і готував інших спортсменів до змагань.

 

Фото: Фіртка та Місто

Довідково:

“Фантом-2” — український музичний гурт з Івано-Франківська, який виник у 1996 році. Напрям музики — євроденс. Гурт складався з Романа Матіяша та Ольги Гречко.

Роман був у минулому учасником гурту «Турбо-Техно-Саунд». Вони стрімко увійшли в український шоу-бізнес і завоювали велику аудиторію прихильників. У жовтні 1996 року гурт «Фантом-2» випустив свій перший альбом «Зоряні війни», який продався тиражем більше 1 млн. аудіокасет. Згодом він був розтиражований компанією NAC.

У 1997 році вийшов другий альбом — «Без контролю». Кліп на пісню «Двоє» неодноразово перемагав у хіт-параді «Територія А» та інших. Згодом закохані розійшлися, гурт розпався. У середині 90-тих вони збирали стадіони, давали по 30 концертів на місяць та виступали на одній сцені з DJ BoBo та гуртом “Bad Boys Blue”.