1 - копия

Чи варто вчитися ораторському мистецтву, вмінню переконувати слухачів і опонентів? Всякий, хто хоч раз виступав перед аудиторією, у кого тремтіли руки, а язик ставав ватним, хто помічав , що його просто не хочуть слухати, хто добре уявляв тему виступу, але не міг сформулювати свої думки, той, без сумніву, відповість: «Так!». Як же навчитися цьому? Є думка, що досить прочитати книгу з викладом основ ораторського мистецтва – і лаври Цицерона стануть вашими. Якщо вам буде досить знати, чим аспект відрізняється від аргументу, а фабула від композиції – сміливо беріться за читання. Якщо ж ваша мета – навчитися невимушено розмовляти з аудиторією, то ваш єдиний учитель практика. І дебати вас нею забезпечать.

Форма диспуту, яку ми називаємо освітніми дебатами, широко поширена в школах і університетах усього світу: в Західній і Східній Європі, США, Японії, Південно-Східної Азії.. Оксфорд, Кембридж, Ель, Гарвард, Сорбонна – найвідоміші з університетів, де діють клуби дебатів. Річард Ніксон, Вудро Вільсон, Джоні Депп, Далай Лама, Опра Уінфрі, Барак Обама – ось короткий список знаменитостей, які свого часу брали участь у дебатах.

«Дебати» – це яскрава, видовищна інтелектуальна гра, що відкриває блискучі перспективи для активних молодих людей – майбутніх лідерів суспільства. Дебати готують до відповідального прийняття рішень, самостійності та іншими навичкам, необхідним в цивілізованому демократичному суспільстві.

Школа відбудеться 22-23 жовтня в Університеті Короля Данила (Коновальця, 23) . Отримайте корисні тренінги від провідних спікерів з всієї України всього за символічний оргвнесок – 50 грн..

 Для участі вам необхідно зареєструватися за посиланням.

І пам’ятайте, кількість учасників на проекті обмежена. Не зволікайте з реєстрацією.

Детальна інформація на : https://vk.com/ods_if