Результат пошуку зображень за запитом "Правий сектор"

 

На зборах були присутні керівництво організації: Командир Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький (друг «Летун»), Голова Центрального Штабу «Правого сектору» Лабайчук Василь (друг «Кривоніс»), сотник 4-ї Резервної сотні ДУК ПС друг «Педро», бійці 4-ї РС ДУК ПС, ветерани, родини загиблих добровольців ДУК ПС в Івано-Франківській області, членство організації з усіх районів області.

На початку зборів відбулося урочисте нагородження частини бійців 4-ї Резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», а нагороди та пам’ятні відзнаки загиблих ДУКівців командир Корпусу передав їхнім родинам. Бійці, які не були присутні сьогодні з різних причин, будуть нагороджені на наступній церемонії вручення, яка відбудеться незабаром.

По завершенню урочистої частини, була проведена робоча нарада, на якій затверджено новий склад Обласного штабу «Правого сектору» в Івано-Франківській області та план роботи на 2018 рік. Обговорено основні напрямки діяльності та перспективи розвитку організації на теренах Прикарпаття.