З 2003 року наше місто приймає шашкістів з різних куточків України. З кожним роком кількість учасників збільшується, цьогоріч 46 спортсменів найвищого рівня, однак різного віку – від 10 до 76 років – боролись за Кубок України як в особистому, так і в командному заліку. Наша область представлена таким відомими шашкістами, як Ольгою Балтажи та Костянтином Дутчаком.  Про це пишуть Версії з посиланням на  Департамент молодіжної політики та спорту.

Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.

Спортсмени змагались у класичній, швидкій та блискавичній грі. Найдовшим етапом змагань – 7 днів – стала класична гра, в якій чоловіки відіграли 9 турів, жінки – 7. Найдовший поєдинок тривав до 5 годин.

Серед чоловіків перемогу здобув відомий та досвідчений чемпіон світу- Артем Іванов, серед жінок першою стала Юлія Макаренко. Наша землячка Ольга Балтажи здобула срібло.

Загалом участь у змаганнях взяли представники 9 областей України, найкращою командою стали шашкісти Харківської області. Івано – Франківська область отримала 4 загальнокомандне місце.
На черзі відбіркові змагання до фінальної частини чемпіонату України, які стартують 17 липня у Полтаві.