Дректор UkraineInvest, головний інвестиційний радником Прем’єр-міністра України Данило Білак зазначив, – це орган створений Кабміном. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Ми створені, щоб підтримувати інснуючих інвесторів, а також допомогти залучити інвестиції нових інвесторів. Ми зрозуміли, що основний потенціал у регіонах України, що давно виконавча влада не спілкувалася з регіонами. Нам треба глибше розуміти те, що зараз робиться на місцях. Зараз продавати бренд України дуже важко. Насправді, тут є великий кластер виробництва, зокрема автомобільному, інфраструктурі найбільше можливостей і аграрному секторі. Наразі все це на початковій стадії”, – каже Білак.

Перший офіс буде в Івано-Франківську, а майбутньому планується відкриття офісу в центральній Україні в також Дніпрі. Таким чином, хочуть до кінця року охопити всю країну. За словами Білака інвесторів закликають не дивитись на Україну через призму останніх 26 років.

За три роки у нас макроекономічна стабілізація, валютна, Україна за цей час вижила. Нам потрібні інституційні зміни. А цьому уже зроблені важливі кроки :прозорість закупівель,онлайн-реєстрації бізнесу”, – наголошує Данило Білак.