http://gk-press.if.ua/sites/default/files/2015/IMG_0609.JPG

 

Один із трьох братів, Олександр Римик звернувся до Івано-Франківського міськвиконкому із проханням стати на чергу на квартиру, через те, що п’ятеро дорослих людей проживають в одній квартирі.

Про це повідомляє волонтер Наталія Сербин.

“З квартирного відділу дали ВІДМОВУ, бо закон просить 6 кв.м на людину, а в нього 6,5 кв.м. Інших варіантів не запропонували. Я розумію, що постанова виконавчого комітету обласної ради народних депутатів та президії обласної ради професійних спілок від 07.01.1985 року) На рік молодшої від мене))) – дуже важлива))) Її потрібно дотримуватися, але 3 сини в АТО. Хіба немає інших можливостей, щоб цей солдат став на чергу, він навіть не просить ВЖЕ квартири, а тільки хоче стати на чергу”, – написала Наталія.

 

1

 

Нагадаємо, у Олександра Римика – двоє братів. Їм також прийшли повістки з військкомату, і вони зараз служать. Забирати трьох дітей у матері одночасно не мали права.

Утім, впевненості, що цей випадок розслідують і знайдуть крайніх у військово-лікарській недбалості, немає. Адже і через рік війни між головними чинними структурами немає чіткої координації. А, як наслідок, поранені солдати залишаються наодинці зі своїми проблемами.